Fasson Dorota Wróbel Suknie Ślubne i Garnitury

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Fasson Dorota Wróbel Suknie Ślubne i Garnitury

2025 laureat konkursu2025 gold2021 laureat konkursu2021 gold2020 laureat konkursu2020 gold2019 laureat konkursu2019 silver
9.4 (115)
Paniówki, Wolności 1a
O firmie:

Fasson Dorota Wróbel Suknie Ślubne i Garnitury z siedzibą w Paniówkach to znaczący punkt na śląskiej mapie firm oferujących odzież ślubną, koncentrujący się na sprzedaży nowoczesnych sukien ślubnych, garniturów oraz sukni wieczorowych. Inicjatorką przedsięwzięcia jest Dorota Wróbel, posiadająca wieloletnie doświadczenie krawieckie, która od 2005 roku skupia się na kreacji sukien ślubnych i budowie silnej marki w tej branży.

Firma bierze udział w prestiżowych targach ślubnych w kraju i za granicą, takich jak te odbywające się w Barcelonie, Mediolanie czy Essen, na bieżąco monitorując światowe trendy modowe. Każda sukienka tworzona jest z wyjątkową starannością, wykorzystując wysokogatunkowe materiały sprowadzane z rozmaitych krajów, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie i podkreślenie sylwetki klientki.

Kluczową zaletą Fasson jest własna, doskonale wyposażona pracownia krawiecka, w której wykwalifikowany zespół specjalistów realizuje zamówienia na najwyższym poziomie, umożliwiając precyzyjną personalizację na życzenie klienta. Oferta obejmuje zarówno suknie ślubne i akcesoria – w tym welony, buty czy biżuterię – jak i szeroką gamę garniturów dla panów, które dostępne są od ręki lub zamawiane na miarę z włoskich materiałów, z możliwością indywidualnego dostosowania.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
115 4.7 / 5
Data skanowania: 12.04.2025
Paniówki
Wolności 1a

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj