









FHU Agnieszka Pogoda to uznany sklep budowlany mieszczący się w Knurowie przy ulicy Lignozy 65. Placówka oferuje bogaty asortyment materiałów wykorzystywanych przy realizacji przedsięwzięć budowlanych oraz remontowych, dostosowany do różnych potrzeb nabywców. Doceniany jest za kompleksowość oferty oraz umożliwienie szybkiego i wygodnego procesu zakupowego.
W ofercie sklepu znaleźć można różnorodne artykuły budowlane, starannie dobrane w celu spełnienia oczekiwań klientów. Firma wyróżnia się wysokim poziomem obsługi – zespół jest doświadczony i chętnie dzieli się fachową wiedzą, co potwierdzają liczne pozytywne recenzje kupujących. Kluczowymi atutami są jakość produktów oraz pomocna postawa pracowników, budujące zaufanie do sklepu. Sklep został przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, oferując parking oraz wejście dla wózków inwalidzkich.
Dodatkowo, Market budowlany umożliwia płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz przez systemy NFC, co zwiększa wygodę transakcji. FHU Agnieszka Pogoda konsekwentnie wzmacnia renomę stabilnego i godnego zaufania partnera przy realizacji inwestycji, dbając o różnorodność oferty i satysfakcję klientów.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 36 | 4.8 / 5 |