Asa Sp. j. Karlikowski, Glapiak

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Asa Sp. j. Karlikowski, Glapiak

2025 laureat konkursu
8.4 (16)
Święciechowa, Mórkowska
O firmie:

Asa Sp. j. Karlikowski, Glapiak z Wilkowic to firma funkcjonująca w branży handlu, która specjalizuje się w sprzedaży artykułów dekoracyjnych oraz szerokiej gamy akcesoriów florystycznych. Przedsiębiorstwo od lat rozwija swoje kompetencje w tym sektorze, dzięki czemu zdobyło znaczące doświadczenie i profesjonalizm widoczny w świadczonych usługach.

Oferta obejmuje niepowtarzalne dodatki, które nadają się do dekorowania zarówno wnętrz, jak i przestrzeni zewnętrznych, takich jak ogrody, tarasy czy balkony. Klienci mają możliwość wyboru unikatowych elementów wystroju, co pozwala na uzupełnienie asortymentu sklepów o wyjątkowe produkty.

Firma posiada rozbudowaną propozycję w zakresie akcesoriów florystycznych, oferując produkty odpowiednie zarówno dla profesjonalnych pracowni florystycznych, jak i osób prywatnych, które chcą udekorować swoje otoczenie samodzielnie. Wśród asortymentu znajdują się również artykuły papierowe, oświetleniowe, ceramika i porcelana, doniczki, pojemniki, wazony oraz wyroby z juty. Asortyment wyróżniają sztuczne rośliny i owoce, wiernie odwzorowujące naturalne pierwowzory, które stanowią atrakcyjny element aranżacyjny w biurze bądź sklepie.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
16 4.7 / 5
Data skanowania: 13.04.2025
Święciechowa
Mórkowska

Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj