Norbara to firma handlowo-usługowa zlokalizowana w Rudce 9A, posiadająca niemal trzy dekady obecności na rynku w Polsce. Przedsiębiorstwo, funkcjonujące od 1996 roku, prowadzone jest przez Barbarę Jolantę Dzienian-Sobczyk, która jest technologiem przetwórstwa paszowego. Firma rozwija się w sektorze handlowym, opierając swoją działalność na rodzinnych tradycjach i dostosowywaniu się do oczekiwań klientów.
Zakres oferty spółki Norbara obejmuje bogaty wybór produktów przemysłowych, artykułów ogrodniczych, pasz o wysokiej jakości oraz specjalistycznych środków ochrony roślin. Dodatkowo, w katalogu firmy znalazły się produkty niezbędne zarówno do utrzymania domu, jak i ogrodu czy gospodarstwa.
Przedsiębiorstwo cechuje zdolność elastycznego reagowania na zmiany rynkowe oraz systematyczne poszerzanie asortymentu. To podejście umożliwia oferowanie zróżnicowanego portfolio produktów, co wspiera kompleksowe zaopatrzenie odbiorców w jednym miejscu.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 15 | 4.9 / 5 | |
| 6 | 5.0 / 5 |