Alu-Plex jest firmą działającą na polskim rynku od 1996 roku, posiadającą doświadczenie w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej tworzyw sztucznych i bogatej oferty wyrobów metalowych. Przedsiębiorstwo, mające siedzibę w Rybniku przy ulicy Sosnowej 5, zdobyło zaufanie wielu branż jako dostawca materiałów.
W asortymencie przedsiębiorstwa można znaleźć produkty aluminiowe, takie jak blachy, taśmy, wersje ryflowane, wzorkowane oraz perforowane, a także różnorodne kształtowniki, w tym rury o różnych przekrojach, kątowniki, ceowniki oraz teowniki. Firma oferuje także wyroby z miedzi, cynku-tytanu, ołowiu, mosiądzu oraz stali kwasoodpornej, co umożliwia klientom dostęp do kompleksowego wyboru materiałów.
Oprócz szerokiej gamy towarów, Alu-Plex świadczy specjalistyczne usługi, do których należą m.in. obróbka blach i taśm, cięcia wzdłużne taśm aluminiowych oraz produkcja konstrukcji z aluminium. Firma przez ponad dwadzieścia pięć lat wypracowała stabilną pozycję dystrybutora w branży, kładąc nacisk na wysoką jakość produktów i profesjonalną obsługę, wspieraną wieloletnim doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do potrzeb klientów.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 33 | 4.6 / 5 |