







Ochotka to uznany sklep zoologiczno-wędkarski działający w Bydgoszczy, specjalizujący się w kompleksowym zaopatrzeniu zarówno wędkarzy, jak i właścicieli zwierząt domowych. Oferta obejmuje szeroki zakres artykułów wędkarskich, takich jak wędki, kołowrotki do różnych technik wędkarskich, podbieraki, rozmaite akcesoria, zanęty w formie żywej oraz roślinnej, przynęty, żyłki, plecionki, spławiki i haczyki.
Sklep może się poszczycić wyjątkowo obszerną kolekcją przynęt spinningowych, przede wszystkim woblerów i przynęt miękkich – ponad pięćdziesiąt marek woblerów oraz trzydzieści marek przynęt miękkich. Klienci mają do dyspozycji wysokiej jakości sprzęt skandynawski przeznaczony do połowów muchowych oraz japońskie plecionki i żyłki. Sklep proponuje także szeroką gamę karm i środków do pielęgnacji dla zwierząt domowych.
Obsługa sklepu posiada doświadczenie, oferując wsparcie w zakresie akwarystyki – od doradztwa przy doborze ryb akwariowych po aranżację akwarium. W asortymencie dostępne są także profesjonalne usługi naprawy sprzętu wędkarskiego, w tym zarówno kołowrotków, jak i wędek. Przedsiębiorstwo opiera swą działalność na wiedzy oraz długoletnim doświadczeniu zatrudnionych pracowników, gwarantując wysoki poziom obsługi. Stałym klientom proponowany jest rozbudowany program lojalnościowy.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 31 | 4.8 / 5 |